Sveikatinimas

Nuo € 1 asm./ 1 para

Reabilitacinis gydymas

Reabilitacija – kompleksinis medicininių reabilitacijos priemonių taikymas po operacijų ar traumų, siekiant atstatyti darbingumą, emocinę, fizinę ir socialinę savarankiškumo funkcijas. Kiekvienam pacientui taikome kompleksinį gydymą, apimantį kineziterapiją, ergoterapiją, fizioterapiją, gydomąjį masažą, vandens procedūras ir kita.  

Konsultacijos ir tyrimai

Profesionalios gydytojų ir specialistų konsultacijos ir laboratoriniai tyrimai atliekami siekiant nustatyti įvairių Jūsų sveikatos sutrikimų priežastis bei tikslią diagnozę ir skirti Jums pačias tinkamiausias sveikatinimo ir gydymo procedūras.

Konsultacijos metu sudarysime individualią, tik Jums skirtą sveikatinimo ar gydymo programą, atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius.

Judesio terapija

Kiekvienas judesys – tarsi įrankis, skatinantis įveiklinti visą kūną ir mintis, suteikti vientisumo ir stiprėti. Pasitelkiant judesio terapijos priemones ir procedūras atnaujinsite tinkamą kūno judesį, pagarsinsite ir išlaikysite kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę.

Aparatinės procedūros

Siekiame pagerinti žmogaus sveikatą pasitelkdami skirtingus fizinius veiksnius. Fizioterapinės (aparatinės) procedūros yra neatsiejama kompleksinės medicinos reabilitacijos ir sveikatinimo sudėtinė dalis, leidžianti greičiau atstatyti darbingumą, gyvenimo kokybę, sustiprinti nusilpusius raumenis ir sutvirtėti po operacijų ar traumų.

Gydomieji masažai

Gydomasis masažas – profesionalus, tikslingas ir itin veiksmingas, tinkantis tiek turintiems įvairaus pobūdžio stuburo skausmų ar iškrypimų, traumų, sulėtėjusią kraujotaką, dirbantiems ilgalaikį sėdimą arba sunkų fizinį darbą,   aktyviai sportuojantiems, jaučiantiems nervų sistemos susilpnėjimo požymius.

Gydomasis masažas skiriasi nuo atpalaiduojamųjų SPA masažų intensyvumu, segmentiškumu ir trukme.

Natūralus gydymas

Mus supanti gamta ir teikiamos natūralios dovanos – ypatingai veikia kiekvieno tiek emocinę, tiek fizinę sveikatą. Gyvybingosios mineralinio vandens, tausojančios purvo, stiprinančios druskų procedūros suteiks Jums maksimalią naudą ir energiją, skleidžiamą gamtos.

Scroll to Top