Restoranas Pineta

Nuo € 1 asm./ 1 para

Pušyno apsuptas „Gradiali“ restoranas „Pineta“ kviečia pakilti į subtilių skonių aukštumas. Čia gurmaniškus atradimus dar labiau sustiprina atpalaiduojantys gamtos vaizdai ir dažnai skambanti žinomų atlikėjų muzika. Pusryčiai, pietūs ar vakarienė tampa tikra kulinarine kelione, kurią Jums suplanavo talentingasis virtuvės šefas Justas Eina. Išskirtinis jo kūrybos bruožas – drąsa eksperimentuoti ne tik su skoniais, bet ir su spalvomis. Todėl pasiruoškite atrasti gardžius ir „fotogeniškus“ patiekalus, kuriuos tikrai norėsite įamžinti savo telefone.

Aukšto lygio aptarnavimo kultūra ir nuoširdus rūpestis yra tai, kuo vadovaujamės kasdieną. Tad galite būti tikri- draugiška darbuotojų komanda atsakys į kiekvieną klausimą ir pasidalins naudingomis meniu rekomendacijomis!

Restoranas įsikūręs pirmame sanatorijos “Gradiali” aukšte, čia kiekvieną penktadienį ir šeštadienį vyksta nemokami gyvos muzikos vakarai (20.00-22.00 val.), atvykstantiems automobiliu, Jūsų patogumui priklauso vieta parkavimo aikštelėje.

Darbo laikas:
VII-IV  11:00 – 23:00
V-VI 11:00 – 00:00

Daugiau informacijos: +370667 22804

This will close in 0 seconds

Scroll to Top