Aparatinės

Nuo € 1 asm./ 1 para

19 € / 15 min.

Trumpas aparatinis veido masažas naudojant pažangų LPG Cellu M6 Alliance aparatą.

Procedūros nauda: masažo metu pagerėja audinių mikrocirkuliacija, medžiagų apykaita, limfos apykaita, taip pat oda įgauna stangrumo, bei natūralaus odos skaistumo.

Procedūros eiga: odos paruošimas, masažas: kaklui, skruostams, akių išoriniams kampučiams (,,žąsų kojelės‘‘), kaktai.

Užsakyti

33 € / 20 min.

Aparatinis lokalioms (klubams, pilvui arba sėdmenims) vietoms atliekamas masažas.

Procedūros nauda: Procedūros metu šalinamos riebalų sankaupos, toksinai, oda tampa stangresnė ir lygesnė. Procedūra lieknina ir grakština siluetą.

Procedūros eiga: pasiruošimas, masažas.

Užsakyti

nuo 29 € / 30 min.

Aparatinis veido masažas pritaikomas individualiai pagal odos poreikį. Modeliuojantis veido ovalą, stangrinanti odą, drenuojanti.

Procedūros nauda: antakių suraukimo linijos mažinimui; šypsenos (džiaugsmo) raukšlių mažinimui; paburkusiems ir patamsėjusiems ratilams aplink akis; didinti tvirtumą aplink veido ovalą, jį modeliuojant; sumažinti dvigubą smakrą. Procedūra pasiekia giliuosius odos sluoksnius, todėl oda tampa elastingesnė, stangresnė ir įgauna odos skaistumą.

Procedūros eiga: odos paruošimas, masažas, kremų sutepimas.

Užsakant procedūrų kursą sutaupote! 5 procedūros 145 Eur 120 Eur, 10 procedūrų 290 Eur 210 Eur.

UžsakytiUžsakyti 5 procedūrasUžsakyti 10 procedūrų

nuo 50 € / 45 min.

Figūrą modeliuojantis mechaninis kūno masažas – tai saugi, neinvazinė, neskausminga procedūra. Procedūra padės norintiems patobulinti kūno linijas, sumažinti apimtis, atsikratyti celiulito ar tiesiog pasirūpinti estetiškai atrodančia oda.

Procedūros nauda: mažėja celiulitas, formuojamos dailios kūno linijos, suminkštėja randai bei pagerėja odos tonusas, suaktyvėja kraujotaka ir tai palengvina toksinų šalinimą. Pagerina natūralią kolageno, elastino ir hialurono rūgšties – gamybą.

Procedūros eiga: mechaninio masažo metu yra akcentuojamos probleminės kūno vietos: nugara, juosmuo, sėdmenys, šlaunys, vidinės šlaunys, pilvas ar rankos.

Užsakant procedūrų kursą sutaupote! 5 procedūros 250 Eur 235 Eur, 10 procedūrų 500 Eur 420 Eur.

UžsakytiUžsakyti 5 procedūrasUžsakyti 10 procedūrų

44 € / 30 min.

Maloni, raminanti ir kūno harmoniją suteikianti procedūra, kuri padės pailsėti po dienos darbų, nuimti stresą, įtampą ir pasinerti į teigiamų emocijų sūkurį. Puikiai tinka po sporto treniruočių.

Procedūros nauda: Masažas puikiai atpalaiduoja raumens įtampą, aktyvina kraujo priplūdimą į raumenis, taip sumažindamas susikaupusią įtampą.

Procedūros eiga: pasiruošimas, masažas.

Užsakyti

This will close in 0 seconds

Scroll to Top